معرفی فروشگاه قاسمی

فروشگاه قاسمی، یک فروشگاه‌ ممتاز در زمینه‌ی تهیه و توزیع لوازم یدکی موتورسیکلت، دوچرخه، چهارچرخ و موتورآلات کشاورزی، فعالیت خود را از سال 1340 در استان گیلان، شهرستان خمام آغاز کرده است. مرحوم حاج اسماعیل قاسمی، موسس مجموعه، این فروشگاه را با هدف خدمت‌رسانی در زمینه‌ی تهیه و فروش ماشین‌آلات و قطعات کشاورزی و موتورسیکلت مورد نیاز ساکنان مناطق اطراف، راه‌اندازی کرده ودر طی چند سال، خدمات و محصولات عرضه‌شده در آن را به میزان قابل توجهی توسعه داده است.

این مجموعه‌ی باسابقه که به عنوان یکی از مراکز اصلی فروش محصولات کشاورزی، کار خود را شروع کرده بود، اکنون در زمینه ی تامین قطعات یدکی انواع موتورسیکلت، دوچرخه و چهارچرخ و به صورت محدود قطعات تیلرهای ژاپنی، فعالیت خود را با مدیریت آقای مهندس احمدرضا قاسمی ادامه می دهد. 

فروشگاه قاسمی، نماینده شرکت های جهان رو، دینوموتور، پیشتاز موتور، نیرومحرکه (نامی)، کبیر موتور، کویر، جترو، نیروموتور شیراز و نماینده شرکت ایران یاسا، بزرگترین تولیدکننده ی تایر و تیوپ موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین آلات کشاورزی در ایران، می باشد و با توجه به تنوع سایز تایرهای موجود در فروشگاه، بانک تایر محسوب می گردد. لازم به ذکر است که انواع تایرهای ایرانی و خارجی برای انواع چهارچرخ های ساحلی، موتورآلات کشاورزی، دوچرخه و تمامی سایزهای تایر موتورسیکلت در انواع سبک و سنگین، با تنوع موجود در بازار ایران، حتی المقدور در یک جا جمع آوری شده است.

برای نمونه، فروشگاه قاسمی کامل ترین مجموعه های قطعات یدکی برای موتورهای شرکت باجاج (از پلاتینا 125، XCD 125/135 تا پالس RS 200 و اونجر) را موجود دارد. و یا اینکه یکی از محدود عرضه کنندگان قطعات یدکی انواع چهارچرخ های ساحلی اعم از گیربکس، رینگ، پیستون تا تایر ، فلاپ ها، کاورهای بدنه ی آن می باشد.

لازم به ذکر است که قطعات اصلی موجود در فروشگاه، همان قطعه ی فابریک و نصب شده بر روی موتورسیکلت صفر کیلومتر است.

تلاش مجموعه ما بر این است که باکیفیت‌ترین قطعات یدکی موتورسیکلت،  دوچرخه، چهارچرخ و قطعات تیلر کشاورزی را  با مناسب‌ترین قیمت‌ها  به خریداران محترم ارائه کند. شما می‌توانید جهت مراجعه حضوری و مشاهده محصولات موجود، در روزهای شنبه تا پنج شنبه به محل فروشگاه مراجعه کنید. ضمناً سفارشات شما پس از ارائه‌ی اطلاعات کامل محصول به فروشگاه، در اسرع وقت تهیه و در خدمتتان قرار خواهد گرفت.